Ödeme ve Teslimat

 
1) Ödemeyi nasıl yapabilirim?
Banka Havalesi /EFT ile T.C Ziraat Bankası hesabımıza (TL) yapabilirsiniz
Arzu Asu Erdoğan    IBAN: TR80 0001 0000 4547 0742 0950 10
 
Veya sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.
 
 ***Kapıda  ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
 

2) Siparişim ne zaman gelir?

Ürünler Balıkesir merkezli depomuzdan Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Teslimat, ürünler şubeye verildikten sonra genellikle  24-48 saat sonra (ulaştırılacak bölgeye göre) gerçekleşmektedir.
 
 3) Kargo gönderim ücreti var mı?
Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin tümü için Kargo Gönderim ücreti Türkiye’nin her yerine 44.99 TL olup ödeme esnasında tahsil edilmektedir. Bununla birlikte 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
 
4) Siparişimi verdikten sonra adreste değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmeden, 0(551) 086 90 83 whatsapp destek hattından müşteri temsilcimizle görüşerek  teslimat adresinde değişiklik yapabilirsiniz. 

5) Kargom nerede?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde ödeme sırasında kayıt ettiğiniz e-postanıza “destek@sahicianne.com” başlıklı bilgilendirme maili ile yurtiçi kargo takip numarası alırsınız.

Bu mail geldikten sonra kargonuzu 2 şekilde takip edebilirsiniz:

• Mail içerisinde yer alan “Kargo Takip” linkinden

• “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargo Takibi” linkinden

 
6) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; 3 iş günü içerisinde ürün bedeli hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edilir. Banka havalesi ile yapılan alışverişlerde lütfen iade olacak hesaba ait iban bilgilerini destek@sahicianne.com mailine bildiriniz.
 
7) Siparişim ben adresimde yokken gelmiş
Kargo şirketi adresinizde bulunamadığınıza ve kargo şubesine gelerek teslim alabileceğinize dair bir not bırakır.
 3 gün içerisinde paketinizi şubeden teslim almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade olunmaktadır. 
 
8) Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda destek@sahicianne.com mail adresine bildiriniz.
9)Siparişimin içinden fatura çıkmadı

G.V.K 9/10 maddesi kapsamında yasal olarak satış yapılmasına rağmen Fatura kesme yetkimiz bulunmamaktadır. Eğer şirketiniz için fatura talebiniz varsa lütfen destek@sahicianne.com mailinden bize ulaşınız.

10) Yurtdışına teslimatınız var mı?
Sahici Anne olarak, yurtdışına teslimat gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı Kargo ücretini öğrenmek için lütfen destek@sahicianne.com maili ile veya whatsapp hattımız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Shopping Cart